Náklad jako zazděný ...

DEFEND

Defend Cargo

Speciální sleva 10 % při instalaci Defend Cargo !Speciální sleva 10 % při instalaci Defend Cargo !Speciální sleva 10 % při instalaci Defend Cargo !Speciální sleva 10 % při instalaci Defend Cargo !

1.7.2007Speciální sleva 10 % při instalaci Defend Cargo !

Zvýhodněnou nabídku pojištění zásilek při instalaci Defend Cargo si pro své klienty připravila Česká pojišťovna ve spolupráci se Defend Group. Pokud bude mít klient nainstalováno zařízení Defend Cargo, může mu být poskytnuta obchodní sleva ve výši 10 % na tyto různé typy pojištění !

- přepravy zásilek (jednorázových i rámcových)
- pojištění odpovědnosti dopravce a zasilatele připojištěním doložky V33
- u majetkového pojištění na připojištění věcí při vnitrostátní přepravě

Zvýhodněná nabídka je určena pro nové i stávající klienty České pojišťovny, kteří uzavírají výše uvedené druhy pojištění. Zvýhodněná nabídka pojištění se zabezpečením Defend Cargo platí do odvolání. Tuto slevu nelze kombinovat (resp. načítat) s jiným obchodními slevami.

Vyberte si své obchodní místo České pojišťovny!Náklad jako zazděný
Defend Cargo uzamkne nákladový prostor vozu. Nákladový prostor užitkových a nákladních aut je z hlediska zabezpečení nejrizikovější částí vozu v silničním provozu. Přitom se mu často nevěnuje dostatečně velká pozornost. Riziko krádeže je prakticky neustálé. V době jízdy, zastavení vozu v silničním provozu, stání v rámci krátké přestávky, při dlouhodobějším odstavení vozidla apod. Existuje také riziko krádeže ze strany osob odpovědných za přepravu. Veškeré doposud použité zabezpečení otevírání nákladového prostoru se soustředilo na zámkovou vložku, která je přístupná, napadnutelná a bez velkých problémů překonatelná zvenčí. Řešením je vzdálené ovládání elektromechanického zámku dveří nákladového prostoru z místa řidiče.
Více informací o produktu a získáte na zdarma lince 800 222 900 nebo na 800 DEFEND nebo na klasické stránce www.defendcargo.cz.

Nemáte ještě Defend Cargo? Můžete si jej objednat zde v našem konfigurátoru, který vám vybere nejvhodnější zabezpečení Cargo pro váš vůz:

Zvolte si ideální zabezpečení!


zpět

DEFEND in Deutsch Rusky English Česká verze zvolte jazyk

 
zvolte zabezpečení vozu
© 2006 DEFEND  Telefon/Phone: 800 222 900