Náklad jako zazděný ...

DEFEND

Defend Cargo

Opel a Chevrolet oficiálně s příslušenstvím DEFENDOpel a Chevrolet oficiálně s příslušenstvím DEFENDOpel a Chevrolet oficiálně s příslušenstvím DEFEND

1.2.2007Opel a Chevrolet oficiálně s příslušenstvím DEFEND

Naše společnost Defend Central Europe podepsala v těchto dnech smlouvu s General Motors Southeast Europe a rozšířila tak svou distribuční síť o značky Opel a Chevrolet v Maďarsku a o značku Opel v České republice a na Slovensku. Kvalitní zabezpečení a služby DEFEND tedy čím dál častěji uvidíte ve vozech značek Opel a Chevrolet.
Defend Group má již dnes uzavřeny smlouvy se značkami aut Audi, Citroën, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Renault, Seat, Škoda Auto, Toyota a VW.

"Důvěra smluvních partnerů zavazuje Defend k dlouhodobému dodržování vysoké kvality výrobků a obchodních podmínek," řekl k tomu Pavel Vojtek, generální ředitel skupiny Defend.

Defend Group a.s. současně získal v těchto dnech certifikát Dodavatel pro Auto roku 2007 v ČR. Titul Auto roku 2007 v ČR získal právě vůz Opel Corsa. Certifikát nám udělilo Sdružení automobilového průmyslu.

Vyberte si nejvhodnější zabezpečení pro váš vůz v našem unikátním konfigurátoru Zvolte zabezpečení vozu!

Zvolte si ideální zabezpečení!


DEFEND nabízí nejširší sortiment zabezpečovacích systémů automobilů a doplňkových služeb na českém trhu. Zákazníci si mohou v současné době vybrat od mechanických zámků řadicí páky Defend Lock, přes elektromechanickou ochranu kufru a kapoty Defend Hook či satelitní ochranu vozu Defend Locator až po elektromechanickou ochranu nákladového prostoru lehkých užitkových vozů Defend Cargo.
Mezi doplňkové služby patří například asistenční služba Defend Assistance, připojištění Defend Garance, technické poradenství a další.


zpět

DEFEND in Deutsch Rusky English Česká verze zvolte jazyk

 
zvolte zabezpečení vozu
© 2006 DEFEND  Telefon/Phone: 800 222 900