Náklad jako zazděný ...

DEFEND

Defend Cargo

Nabídka balíčků pro naše zákazníkyNabídka balíčků pro naše zákazníky

1.9.2006Nabídka balíčků pro naše zákazníky

Defend naděluje během kampaně Přejděte na Defend zajímavé balíčky všem svým zákazníkům! Balíčky jsou vytvořeny pro všechny produkty a služby ze sortimentu zabezpečení Defend a ještě nikdy nebyly tak výhodné jako nyní! Využít tak můžete speciálních bonusových akcí pro Defend Lock, Defend Hook, Defend Locator, Defend Cargo či Defend Garanci.

Konkrétní balíčky zobrazíte kliknutím na fotografii vlevo. Možnost zapojit se do balíčkových akcí je také na novém portále Zvolte zabezpečení vozu. Platnost balíčků je od 1. 9. 2006 do Tří králů dne 6. 1. 2007 ! Jaké jsou podmínky k získání nabídky balíčků Defend? Klikněte zde.

A navíc SLEVA 25% s Českou pojišťovnou? Více zde.


Balíčky, balíčky přicházejí...

Defend Group nabízí nejširší sortiment zabezpečovacích systémů automobilů a doplňkových služeb na českém trhu. Zákazníci si mohou v současné době vybrat od mechanických zámků řadicí páky Defend Lock, přes elektromechanickou ochranu kufru a kapoty Defend Hook či satelitní ochranu vozu Defend Locator až po elektromechanickou ochranu nákladového prostoru lehkých užitkových vozů Defend Cargo.

Mezi doplňkové služby patří například asistenční služba Defend Assistance, připojištění Defend Garance, technické poradenství a další.


zpět

DEFEND in Deutsch Rusky English Česká verze zvolte jazyk

 
zvolte zabezpečení vozu
© 2006 DEFEND  Telefon/Phone: 800 222 900