Náklad jako zazděný ...

DEFEND

Defend Cargo

KABA udělila výhradní zastoupení Defend GroupuKABA udělila výhradní zastoupení Defend Groupu

17.3.2009KABA udělila výhradní zastoupení Defend Groupu

Švýcarská společnost KABA se rozhodla na základě dlouhodobé spolupráce udělit od ledna 2009 výhradní zastoupení svých výrobků KABA a GeGe pro oblast automobilového zabezpečení české společnosti Defend Group.

„Značka Defend Lock je pro nás synonymem úspěšně fungující společnosti na poli ochrany automobilů především na území střední a východní Evropy a věříme, že spojení dvou silných značek a jejich úspěšných produktů bude dlouhodobě přinášet očekávané marketingové a obchodní úspěchy,“ řekla Erika Helferstorfer, obchodní manager pro CEE společnosti KABA.

Společné produkty Defend Lock s eurozámkem KABA se objevila nejprve na vybraných trzích střední a východní Evropy, další trhy na sebe nenechají dlouho čekat.

KABA je švýcarská společnost orientující se na výrobu prvotřídních zámkových systémů. Řadí se celosvětově mezi 3 největší firmy v této oblasti. Zámkové vložky KABA jsou známé po celém světě z hlediska vysoké bezpečnosti a odolnosti vůči všem známým metodám překonávání. Značka KABA je celosvětově známkou bezpečnosti a důvěry zákazníků a takové povědomí si KABA vybudovala i na tak náročných trzích, jako jsou země východní Evropy.

Společnost Defend Group v současné době používá vlastní zámkové vložky Defend. Z důvodu poptávky jednotlivých trhů se rozhodla rozšířit sortiment nabízených zámkových vložek o produkty KABA a to po dlouhém výběru. „Bylo pro nás náročné vybrat si jednoho strategického partnera," uvedl Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group a dodal: „Vybírali jsme mezi takovými značkami, jako je ABLOY, MUL-T-LOCK a dalšími."

O Defend Group
Patnáctiletá historie české společnosti Defend Group zajistila neotřesitelnou pozici v oblasti zabezpečování vozidel v České republice a významnou pozici v dalších zemích, především střední a východní Evropy a Asie. Značka Defend, jak význam slova napovídá, je synonymem ochrany, bezpečí a komplexní péčí, která je pro naše klienty tou nejlepší investicí. Zákazníkům nabízí nejširší sortiment zabezpečovacích systémů automobilů a doplňkových služeb - od mechanických zámků řadicí páky Defend Lock, přes elektromechanickou ochranu kufru a kapoty Defend Hook či satelitní ochranu vozu Defend Locator až po elektromechanickou ochranu nákladového prostoru lehkých užitkových vozů Defend Cargo. Mezi doplňkové služby patří například asistenční služba Defend Assistance, připojištění Defend Garance, Defend Gap, Defend Service a další. Vysoce kvalitní a účinná zabezpečovací zařízení Defend jsou rovněž cenově dostupná a zákazníci mohou získat u pojišťoven až 20 % slevy na pojistném v případě mechanického zabezpečení vozidel, a až 30 % slevy na pojistném v případě satelitního zabezpečení.


zpět

DEFEND in Deutsch Rusky English Česká verze zvolte jazyk

 
zvolte zabezpečení vozu
© 2006 DEFEND  Telefon/Phone: 800 222 900