Náklad jako zazděný ...

DEFEND

Defend Cargo

Defend Garance Plus – pojistka proti zlodějůmDefend Garance Plus – pojistka proti zlodějůmDefend Garance Plus – pojistka proti zlodějůmDefend Garance Plus – pojistka proti zlodějům

23.6.2010Defend Garance Plus – pojistka proti zlodějům

Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend, rozšiřuje svou rodinu pojistných produktů o Defend Garance Plus. Nový produkt navazuje na úspěšné připojištění Defend Garance. V případě ukradení vozu „dolije“ pojištění Defend Garance Plus 25 000 nebo 50 000 korun, podle výběru varianty, a to vše bez nutnosti mít uzavřené havarijní pojištění.

Defend Garance Plus nabízí alternativu i pro řidiče, kteří nemají uzavřené havarijní pojištění. V případě ukradení vozu jim tak toto připojištění pomůže alespoň částečně kompenzovat ztrátu. Jak už bývá u rodiny pojistných produktů Defend obvyklé, v České republice je Defend Garance Plus zcela unikátní nabídkou, která nemá na trhu konkurenci.

„Každý den je v České republice ukradeno 60 vozů a tři čtvrtiny z nich se už nikdy nenajdou. Defend Garance Plus Vám garantuje vyplacení 25 000 nebo 50 000 korun podle zvolené varianty pojištění bez ohledu na to, zda je vůz havarijně pojištěn nebo ne,“ uvedl Ing. Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group.

Vůz nemusí být havarijně pojištěn, musí však být vybaven zámkem řadící páky Defend Lock nebo jiným zámkem s atestem 8 SD ministerstva dopravy. Pojištění lze sjednat volitelně na jeden rok až pět let. Například pokud je hodnota nového vozu 200 000 korun, po pěti letech jeho cena klesá až na 80 000 korun. Defend Garance Plus v tomto případě „dolije“ majiteli zpět téměř dvě třetiny aktuální ceny vozu, tedy 50 000 korun. Defend Garance Plus se vztahuje na nová a ojetá vozidla do stáří 3 let.


Defend Garance Plus v bodech:
• Pro vozidla do tří let stáří.
• Havarijní pojištění vozu není podmínkou.
• Podmínkou je zámek řadicí páky Defend Lock nebo jiný zámek řazení s atestem 8 SD.
• Pojištěný získá jednorázově 25 000 nebo 50 000 korun dle výběru zvoloené varianty.
• Platí pro případ ukradení vozidla.
• Pojištění se sjednává na období jednoho roku až pět let.
• Lze výhodně kombinovat s pojištěním Defend Gap Mini.
• Pojistné plnění na základě protokolu Policie ČR a nahlášení škody na Defend Assistance.
• Jediné připojištění svého druhu na trhu!

Více informací a pojistné podmínky lze nalézt na www.defendgarance.cz.

Oddělení pojišťovacích a finančních produktů Defend Group nyní poskytuje 3 základní služby: Defend Gap Perfect, Defend Gap Mini a Defend Garance Plus. Všechny tři služby vhodně doplňují standardní pojišťovací produkty renomovaných pojistitelů na českém trhu a lze je vzájemně propojit. Majitelé automobilů tak od jednoho partnera dostanou komplexní balíček zabezpečovacích a pojišťovacích služeb, které šetří náklady a ochraňují investice každého uživatele.


zpět

DEFEND in Deutsch Rusky English Česká verze zvolte jazyk

 
zvolte zabezpečení vozu
© 2006 DEFEND  Telefon/Phone: 800 222 900